Linea Unika Pasta seedimisele ENTEROWELL 100g

Tootekood: LU0055 Kaubamärk: Ühik: tk Laoseis:Laos Tarneaeg: 5
18,00 €

Linea Unika Pasta seedimisele ENTEROWELL 100g

Enterowell on täiendsööt hobustele pasta kujul, mis on loodud hobuste soolestiku heaolu toetamiseks. Väärtuslik liitlane usside puhul. Ideaalne toode hobustele, kes veedavad palju aega õues.

KIRJELDUS, Selle koostisosade omadused

Enterowell on üheannuseline süstal, mis aitab hõlbustada hobuste seedetrakti heaolu. See on toode, mis põhineb kõrvitsaseemnetel ja kuival küüslaugul, mis on mõlemad komponendid väljakujunenud anthelmintiline toime. Inimestel kasutatakse neid mõlemat kohaloleku vastu võitlemiseks usside ja nende munade levik soolestikus.
Enterowell põhineb taimset päritolu ainetel, mida on rahvameditsiinis kasutatud juba ammusest ajast, et tõrjuda organismide esinemist soolestikus. Enterowelli koostis sisaldab küüslauku, kõrvitsaseemneid ning pune ja soolase ekstrakte.

 

KOOSTIS
Koostisosad: kõrvitsa- ja squashiseemned; Taimsed õlid ja rasvad (sojaoadest*); küüslauk, kuivatatud; Nisu, eelželatineeritud; sahharoos. * geneetiliselt muundatud seemnetest. Analüütilised koostisosad (protsentides toote kohta): Niiskus 40; toorproteiin 15; Toortuhk 2,9; Toorrasv 29; Toorkiud 3,60; Naatrium 0. Lisaained (kõik väljendatuna mg/kg toote kohta): vitamiinid, provitamiinid, keemiliselt täpselt määratletud sarnase toimega ained: 3a672a A-vitamiin 64 U.I.; 3a700 E-vitamiin 9 U.I.; 3a314 Niatsiin 20; 3a300 C-vitamiin 7. Botaaniliselt määratletud looduslikud tooted: pune ekstrakt
(Origanum Heracleoticum) 350 000; CoE 425 soolane suvine tinktuur (Satureja Hortensis) 30 000; CoE 456 punase tüümianiõli (Thymus vulgaris) 30 000.


JUHISED KASUTAMISEKS
Eelistatavalt kasutage 1 süstal hommikul, enne hobuse esimest toitmist. Seejärel oodake enne hobuse toitmist vähemalt 1 tund.
Hobused: terve süstal.
Ponid: terve süstal.
Soovitatav kasutada Enterowellit 4 korda aastas.
Kasutage ära kogu süstla sisu. Sama kogus kulub ka varssadele. Kõik hobused 1 süstal

(Kuna igal hobusel on oma eripärad, söödad ja täiendsöödad tuleks tema toidulauale lisada järk-järgult).

PÄRITOLUMAA
Itaalia