Winderen Korrigeeriv sadulapehmendus Comfort 18`` Must/Pruun

Tootekood: W16-01 Kaubamärk: Ühik: tk Laoseis:Laos Tarneaeg: 5
259,00 €

Winderen Korrigeeriv sadulapehmendus Comfort 18`` Must/Pruun

Windereni Korrigeeritav sadulapehmendus on spetsiaalne sadulapehmenduse, mis tagab täiusliku sobivuse olenemata kasutatavatest vahetükkide arvust. Olenemata sellest, millise konfiguratsiooni valite, püsivad paneelid stabiilsed ja optimaalses asendis.

 

Korrigeeritav  poolpadi põhineb Back Protect Solution sisestustel Comfort-versioonis 18 mm /0,7" paksus.

6 taskuga vahetükid
Täpsem sobivus hobuse lihastele. Paneelide kuju loodi loomaarstide ja füsioterapeutidega konsulteerides, et kohanduda ideaalselt hobuse seljajoonega.
Keskmine paneel aitab korrigeerida sadula asendit ja kleepumist õõnsate seljajoontega hobuste selja külge.

Pealmine Sadulapehmenduse kate
Korrektsioonipadjaga on kaasas elastse ribaga kate, mis sobib ideaalselt sisestustega.Olenemata sellest, millise patjade konfiguratsiooni te valite, on paneelid alati optimaalses ja stabiilses asendis.

Vahetatavad  "vilt" paneelid
Komplekti kuulub kolme paksusega paneele: 2 mm / 0,08 ”, 3 mm / 0,12” ja 4 mm / 0,16 ”. See võimaldab reguleerida patja kuni 9 mm / 0,35 ”ja võimaldab mõlemal küljel reguleerida soovitud korrektsiooni vahemikus 2 mm / 0,08” kuni 9 mm / 0,35 ”.

 

TESTIMONIAL
Anna Jasińska – Kaźmierczak – veterinaararst
“Teen igapäevaselt hobustega tööd manuaalteraapia ja nõelravi abil. Lülisamba lihastega seotud probleemide lahendamiseks kasutatakse palju meetodeid, kuid edu võti peitub ideaalses sadula istumises ja lihaste vabas liikumises. Jälgisin algusest peale protsessi Winderen - Back Protect Solution Pad. Korrigeeritav sadulapehmendus on minu hobusega katsetatud korraga kolmel patsiendil. Tundsin katsetele valitud hobuseid väga hästi - nendega töötama asudes oli kõigil probleeme nii seljalihaste korraliku arenguga kui ka treeningul lõõgastumisega. Alustasime testimist juulis 2016. Pärast 6-nädalast Winderen - Back Protect Solution Korrigeeritav sadulapehmenduse kasutamist muutusid minu hobusepatsientide seljad oluliselt. Lihasmass suurenes lülisamba nelipealihases, rööpküliku ja pikimates lihastes ning vähenes lülisamba rindkere ja nimmepiirkonna lihaste pehmus. Kolme kuu pärast saavutasid minu patsientide seljalihased väga rahuldava taseme ja kõik vaevused kadusid. Need hobused töötavad pidevalt Winderen - Back Protect Solution Pads'iga ja ma olen neid siiani regulaarselt uurinud. Loomaarstina naudin praegu seda, et mu patsientide selg on õigel tasemel. Tõenäoliselt muutusid kõik need hobused nii sadula all kui ka kukkumisliinil treenides lõdvemaks. Kahtlemata on seljakaitselahendusega Winderen Saddle Half Pad tooted, mida ma veel turul näinud pole.