WINDEREN sadulapehmendus Coal 18mm

Tootekood: W03-05 Kaubamärk: Ühik: tk Laoseis:Tellimisel Tarneaeg: 15
259,00 €

WINDEREN SADULAPEHMENDUS- Seljakaitse lahendus!

• Survekohtade märkimisväärne vähenemine

• Parem sadula sobivus

• Lihaste tugi

 

Winderen - seljakaitse lahendus

Windereni sadulapehmenduse padi lood koos Back Protect Solution tehnoloogiaga nii, et tunneksite end sadulas lõdvestunult, kaitstes samal ajal nii Teie kui ka Teie hobuse selga. Viis tehnoloogiliselt täiustatud kihti pakuvad teile maksimaalset mugavust, stabiilsust ja täiustavad teie ratsutamiskogemust, ühendades hobuse ja ratsaniku täielikus harmoonias.

Ühendatud on tipptehnoloogia elegantsi ja mugavusega.

 

Kasu Hobusele

 • Ideaalne sobivus- Märkimisväärne sobivus ja ühtlane koormuse jaotus hobuse seljas muudavad Teie sadula korralikult istuvaks. Rõhuasetus on ilusti jagunenud. 

 • Lihaste tugi- Teie hobuse seljalihased võivad nüüd Teie igapäevaste treeningute ajal palju kergemini lõdvestada ja pingutada.

 • Liikumine- Teie hobune liigub igal sammul vabamalt ja kergemalt.

 • Dünaamiliselt alandatud rõhk- Surve teie hobuse seljale hüppamise ajal õhkutõusmisel ja maandumisel väheneb oluliselt.

 

Kasu Ratsanikule

 • Ergonoomiline disain- Ratsutamisel ja hüppamisel töötavad seljalihased vabamalt.

 • Minimeeritud pinge- Pärast treeninguid või võistlusi kannatate palju vähem selja- ja kaelavalu all.

 • Sadula stabiilsus- Minimeeritud ebastabiilsuse mõju.

 

Sadulapehmenduse struktuuri 5-Kihti:

 

 1. BALISTILINE NAILONIST ÜLEMINE KIHT- Vahetatav, kulumis- ja rebenemiskindel ning vastupidav – ülemine kiht kaitseb ülejäänud kihte välistegurite eest ning ei lase sadulapehmendusel  sadula all liikuda ja libiseda edasi-tagasi. 

 2. DÜNAAMILINE STABILISEERIMISKIHT- Seda kaasaegset materjali kasutatakse sadula pinna suurendamiseks, mis puutub kokku hobuse seljaga ja seeläbi stabiliseerib sadulat. See kiht aitab kompenseerida hobuse kehaehitust, kui sadul ei istu korralikult.

 3. FORCE EQUALIZER KIHT- Seda materjali kasutatakse kaasaegses sõjatööstuses ehk mitte-Newtoni/Non-Newton materjal on väga paindlik ja pakub märkimisväärset võimet salvestada ja absorbeerida kineetilist energiat. Seda kasutatakse sõidu ajal tekkiva liigse energia hõivamiseks.

 4. BIOMEHAANILINE SIDEKUDE KIHT - Sünteetiline biomehaaniline sidekude, mis on loodud kaitsma pehmenduse all olevaid lihaseid, vähendab lihastele mõjuvaid jõude piki hobuse selga ning hõlbustab nende lõdvenemist ja arengut.

 5. KEVLAR ALUMINE KEST- See kiht on loodud nii, et Back Protect Solution sadulapehmendus püsiks kindlalt sadula kohal, vältides sadula libisemist. Kevlar-võrgu poorne struktuur tagab, et õhksüsteem on varustatud värske õhuga, mis kaitseb materjale niiskuse eest, kui hobune on aktiivses töös.Miks on sellel hobustele ja nende ratsanikele nii suurejooneline mõju?

Videos(Toote kirjelduses) on näha Winderen Back Protect Solution poolpatjade laboritestidest, mis näitavad, et nende jaotus ja energia neeldumise tõhusus on palju suurem kui traditsioonilistel lahendustel, nagu lambanahast padjad või geelpatjadel. 

 

TULEMUS: Märkimisväärne osa energiast on hajutatud ja neeldunud!

Teaduslikult tõestatud toime ja usaldusväärsus!