Winderen tallikaitsmed Thermo Silver 2tk

Tootekood: W13-01 Kaubamärk: Ühik: paar Laoseis:Tellimisel Tarneaeg: 15
55,00 €

Winderen tallikaitsmed Thermo Silver 2tk

 

Tallikaitsmed Nano hõbedaga.

 

Thermo Silver tallikaitsmed on äärmiselt pehmed ja mugavad kasutada, neid on lihtne panna ümber hobuse jalgade.

Need koosnevad kolmest kihist: kaasaegne materjal, mis sisaldab otse lõnga sees hõbeioone, antibakteriaalne "Thinsulate" soojusisolatsioon, samuti auru läbilaskev puuvill.

 

Thermo Silver tallikaitsmed juhivad tõhusalt niiskust ära ning koos kvaliteetse "Thinsulate" soojusisolatsiooni ja puuvillase välismaterjaliga tagavad suurepärase termoregulatsiooniomadused.

 


Tänu uuenduslike materjalide kasutamisele ja kõrgetasemelisele õmblustööle säilitavad need muutumatu välimuse ja omadused isegi pärast mitmekordset pesemist.

Komplektis 2tk.

 

"Thinsulate soojusisolatsioon"
Thinsulate soojusisolatsiooni kasutatakse muuhulgas professionaalsetes alpi-, sõjaväe- ja spordirõivastes. Sellel materjalil on suurepärased termoregulatsiooni omadused – see on hingav, mitteimav ja juhib tõhusalt niiskust ära ning hoiab seetõttu ära hobuse jalgade ülekuumenemise. See ei suru kokku ega liigu, nii et isegi pärast mitmekordset pesu jäävad kaitsmed pehmed ja kohevad.

 


"Materjal Nano Silver"
Hõbeda ioonid piiravad bakterite ja hallituse kasvu, vähendades nahainfektsioonide riski, eriti tundliku hobuse käpa puhul. Meie poolt valitud materjal võimaldab püsivalt eraldada hõbeioone otse kiududes sisalduvatest mineraalidest. Tänu sellele säilitavad mähised oma omadused ka pärast mitmekordset pesu.

 

Hooldamine:

 

Enne pesemist kinnitage pindede kinnitused (Velcro), et vältida nende kleepumist muude materjalide külge. Peske nii pindeisd kui vatnike pesumasinas 30°C juures.

 

Parim on kasutada õrnatoimelist pesuvahendit, kuna pulber võib põhjustada hobustel allergilisi reaktsioone ja jätta ka inetuid plekke.

 

ÄRGE kasutage kangapehmendajat/loputusvahendit – kangapehmendaja/loputusvahendi kasutamine kahjustab ümbriseid pöördumatult. Ärge kuivatage trummelkuivatis. Kõrge temperatuur võib toodet korvamatult kahjustada.