Winderen tallipinded mustad 4tk Thermo Clear

Tootekood: W14-02 Kaubamärk: Ühik: kompl Laoseis:Tellimisel Tarneaeg: 15
61,00 €

Winderen tallipinded mustad 4tk Thermo Clear

• Hingav
• Termoaktiivne

Thermo Clear termoaktiivsed stabiilsed pinded on valmistatud materjalidest, millel on auru läbilaskev membraan, mis ei kleepu väljastpoolt laastudele. Tänu kasutatavale materjalile ei hoia need sidemed mitte ainult tõhusalt jalgu pärast mähkimist soojas, vaid lasevad ka kogu nende pinnal hingata ja juhivad aktiivselt niiskust ära ning aitavad seega vältida kõõluste ülekuumenemist.

Sidemete pind on kujundatud erilisel viisil, et vältida laastude ja põhu jääke. See muudab need väga praktiliseks, eriti neile, kes kasutavad pindesid iga päev.

Sidemed on valmistatud mitteelastsest materjalist ja on seetõttu ööseks kasutamiseks ohutud.

Õigesti pandud pinded ei liigu ega veere ning püsivad jalas terve öö õigel kohal.

Kasutatud on kvaliteetset materjali ja ohutust silmas pidades militaarset Velcro't, mis hoiab tihedalt paigal ka siis, kui pinded saavad märjaks ja määrduvad.

Thermo Clear tallipinded koos Thermo Silver tallikaitsmetega(vatnikud) täiendavad üksteist suurepäraselt, toetades teie hobuse jalgade taastumist boksis puhkamise ajal.

Hooldamine:

Enne pesemist kinnitage pindede kinnitused (Velcro), et vältida nende kleepumist muude materjalide külge. Peske nii pindeisd kui vatnike pesumasinas 30°C juures.

Parim on kasutada õrnatoimelist pesuvahendit, kuna pulber võib põhjustada hobustel allergilisi reaktsioone ja jätta ka inetuid plekke.

ÄRGE kasutage kangapehmendajat/loputusvahendit – kangapehmendaja/loputusvahendi kasutamine kahjustab ümbriseid pöördumatult. Ärge kuivatage trummelkuivatis. Kõrge temperatuur võib toodet korvamatult kahjustada.