WINDEREN TREENING & KUIVATUSTEKK HALL/MUST

Tootekood: W06-03 Kaubamärk: Ühik: tk Laoseis:Tellimisel Tarneaeg: 15
99,00 €

WINDEREN KUIVATUSTEKK 135/145/155 HALL/MUST

Suurused vastavad: 135cm  / 145cm / 155cm
 

• Säilitab optimaalse temperatuuri

• Anatoomiliselt lõigatud vastavalt hobuse ülajoonele

• Reguleeritav kinnitus

Winderen Thermo Clear treeningjärgne termotekk-Winderen Thermo Clear termotekk on valmistatud spetsiaalsest materjalist, mis on  väljatöötatud nii hobuse kui ka omaniku mugavust silmas pidades.
 
Tehnoloogia
See tekk on pehme ja tihkest kangast, mis pole hobusele mitte ainult ülimalt mugav, vaid ka kuivab kiiresti, et hoida hobust pärast treeningut soojas. Materjali kiud koosnevad õhukestest õhuga täidetud torudest, mis transpordivad aktiivselt niiskust teki pinnale, hoides hobust kuiva ja külma eest isoleeritud.
Sile pind aitab vältida ka laastude ja põhu kleepumist tekile, muutes selle puhtaks hoidmise lihtsaks ka pärast treeningut kui hobune on maas püherdanud
 
Uuendused
Üks suurimaid väljakutseid tekia loomisel oli vajadustele vastava spetsiaalse materjali väljatöötamine ja lõike kujundamine, mis sobiks hästi erineva kehaehitusega hobustele.
 
Sama suurust vaipa kandvad hobused erinevad sageli oluliselt rinna laiuse ja kaela paksuse poolest.
Oleme korduvalt näinud, kuidas tekk ei kinnitunud vaatamata heale pikkusele eest või libises turjalt maha, lõigates valusalt sisse.
 
Thermo Clear termotekk on hobuse rinnalt reguleeritav, et tagada täpne istuvus sõltumata hobuse suurusest ja selle anatoomiline kuju kohandub keha loomulike kumerustega. Lisaks on tekile lisatud mugavuse tagamiseks anatoomiliselt lõigatud polsterdatud krae, millel on pehme kaunistus.
 
Piiramatu liikumisvabadus
Thermo Clear termoteki jaoks välja töötatud materjal venib ainult pikuti, mitte risti. See võimaldab teie hobusel vabalt liikuda ja vähendab liigset survet õlgadele, tagades samal ajal ühtlaselt elegantse välimuse.
 
Kerge hoida puhtana
Thermo Clear tekki saab tõhusalt pesta 30 ° C juures, mis võimaldab sellel säilitada oma ainulaadsed omadused -
ka peale mitmeid pesukordi säilitab tekk oma kuju ning jääb kohev ja pehme.
Vaip on viimistletud uhke 3D tikandiga.