Winderen treeningpinded mustad 4tk Thermo Clear

Tootekood: W11-05 Kaubamärk: Ühik: kompl Laoseis:Laos Tarneaeg: 5
60,00 € 57,00 € -5%

Winderen treeningpinded mustad 4tk Thermo Clear

Thermo Clear treeningpinded on valmistatud spetsiaalsest materjalist, mis on välja töötatud nii hobuste kui ka nende omanike mugavuse tagamiseks.

Nende ühtlane struktuur kaitseb suurepäraselt teie hobuse jalgu löökide ja nahakahjustuste eest. Kiud on valmistatud õhukestest õhuga täidetud torudest, et niiskust aktiivselt pinnale transportida. See laseb treeningpindedel hingata, toetades seega optimaalset kehatemperatuuri hoidmist ja hoides ära kõõluste ülekuumenemist.

Pinded on siledast välis materjalist, mis aitavad neid puhtana hoida. Liiv ei kleepu välipinnale, tehes pinded mugavaks & suurepäraseks lahenduseks ratsanikele, kes kasutavad pindesid igapäevaseks kasutamiseks.

Ideaalne treeningu ajal kasutamiseks
Thermo Clear treeningsidemete valmistamisel kasutatud materjal on mõeldud ainult pikuti venimiseks. Bi-stretch struktuur aitab sidemetel jalaga ideaalselt sobituda, vähendades survepunkte ja toetades treeningu ajal jalgade korralikku talitlust.

Winderen hoolib kvaliteedist ja ohutusest, kasuttud on tugevat sõjalist konks- ja aasakinnitust, mis püsib hästi ka märjana või määrdununa. Pealispind on samuti kaetud veekindla polümeeriga.

Komplektis 4. tk. Praktilises & mugavas võrkkotis.

 

Hooldamine:

 

Enne pesemist kinnitage pindede kinnitused (Velcro), et vältida nende kleepumist muude materjalide külge. Peske nii pindeisd kui vatnike pesumasinas 30°C juures.

 

Parim on kasutada õrnatoimelist pesuvahendit, kuna pulber võib põhjustada hobustel allergilisi reaktsioone ja jätta ka inetuid plekke.

 

ÄRGE kasutage kangapehmendajat/loputusvahendit – kangapehmendaja/loputusvahendi kasutamine kahjustab ümbriseid pöördumatult. Ärge kuivatage trummelkuivatis. Kõrge temperatuur võib toodet korvamatult kahjustada.