Winderen vatnikud sinised 2tk Thermo Silver

Tootekood: W12-01 Kaubamärk: Ühik: tk Laoseis:Tellimisel Tarneaeg: 15
41,00 €

Winderen vatnikud sinised 2tk Thermo Silver

 

• Termoaktiivsed
• Kaitseb vigastuste eest
• Takistab bakterite ja seente kasvu

 

Thermo Silver treeningvatnikud nanohõbedaga

 

Thermo Silver treeningmähised pakuvad teie hobuse jalgadele suurepärast kaitset. Need on äärmiselt pehmed, õhukesed ja sobituvad kergesti jala külge, hoides ära valusaid survepunktides. Nende viiekihiline struktuur pakub ainulaadseid kaitse- ja termoregulatsiooni eeliseid, et kaitsta teie hobuse jalgu treeningu ajal.

 

Winderen Thermo Silver treeningvatnikud kõige alumises kihis – kihis, mis on otseses kokkupuutes hobuse nahaga – on  kasutatud NanoSilver Line’ist tuntud hõbeioone sisaldavat tehnoloogiliselt täiustatud materjali. Hõbeioonid vähendavad bakterite, viiruste ja seente kasvu, vähendades tundlike jäsemete nahainfektsioonide riski. Need ioonid on otse lõngas ega kandu nahale, nii et treeningvatnikud on nahale õrnad ega mõjuta selle loomulikku pH-d. Ideaalne lahendus allergilistele kalduvustega hobustele. Hõbedaioonide asetamine otse lõngakiudu tagab ka tõhususe ka pärast korduvaid pesusid.

 

Selle materjali ainulaadne struktuur koos vildikihiga juhib tõhusalt ära higi ja niiskuse. Hõbedaioonid vähendavad ka ebameeldivaid lõhnu, võimaldades mähistel kauem värskena püsida. Mitmekihiline struktuur pakub ka tõhusat kaitset löökide eest kogu selle pinnal, kaitstes teie hobuse jalgu treeningu ajal.

 

Nõuetekohase hoolduse korral säilitavad need oma kuju ja omadused ka pärast mitmekordset pesemist. 

 

Hooldamine:

 

Enne pesemist kinnitage pindede kinnitused (Velcro), et vältida nende kleepumist muude materjalide külge. Peske nii pindeisd kui vatnike pesumasinas 30°C juures.

 

Parim on kasutada õrnatoimelist pesuvahendit, kuna pulber võib põhjustada hobustel allergilisi reaktsioone ja jätta ka inetuid plekke.

 

ÄRGE kasutage kangapehmendajat/loputusvahendit – kangapehmendaja/loputusvahendi kasutamine kahjustab ümbriseid pöördumatult. Ärge kuivatage trummelkuivatis. Kõrge temperatuur võib toodet korvamatult kahjustada.