Linea Unika Calm MG 1L

Tootekood: LU0065 Kaubamärk: Ühik: tk Laoseis:Laos Tarneaeg: 5
30,50 €

Linea Unika Calm MG 1L

Calm Mg on magneesiumil põhinev vedel täiendsööt. Calm Mg optimeerib magneesiumi taset veres, vähendades seeläbi hobuste stressi ja hirmu taset ning säilitades nende vaimset heaolu.Selle valem sisaldab kolme kõrge biosaadavusega magneesiumiallikad: magneesiumtsitraat, magneesium aspartaat ja magneesiumkloriid. Magneesium võib lõdvestuda ja rahuneda, mis on noorte hobuste jaoks olulised läheneb konkurentsivõimelisele karjäärile.

Millal kasutada Calm Mg?

Calm Mg on vedel täiendsööt, mis annab hobustele kõrge biosaadavuse magneesiumiallikaid. See võib olla eriti kasulik noortel hobustel, kellel on raskusi oma esimeste võistlustega, eriti siseruumides, ja ärevil täiskasvanud hobustel, keda on raske hallata vere madala magneesiumitaseme tõttu.

KIRJELDUS, Selle koostisosade omadused

Magneesium osaleb enam kui 300 erinevas metaboolses reaktsioonis ja on seetõttu toitumismaailmas väga oluline (45). Magneesiumist sõltub energia tootmine rakkudes, nukleiinhapete süntees, lihaskontraktsioon ja närvijuhtivus. Sellest hoolimata ei ole looduses kõik magneesiumisoolad organismile võrdselt biosaadavad. Seetõttu valis Unika kolm väga kõrge biosaadavusega magneesiumiallikat: magneesiumtsitraadi, magneesiumaspartaadi ja magneesiumkloriidi. Need soolad on vees täielikult lahustuvad ja seetõttu imenduvad kehasse kergemini kui vähelahustuvad või lahustumatud soolad, näiteks magneesiumoksiid. Tegelikult imendub magneesium peen- ja jämesooles: selle imendumise efektiivsus sõltub seega magneesiumisoolade lahustuvusest soolevedelikes. Uuringud näitavad, et inimestel on magneesiumil neuroprotektiivsed omadused (45) ja see osaleb keha energiakütuse ATP tootmises. Seetõttu võib kinnitada, et magneesiumil on ka energiat andev toime.

KASUTUSJUHEND

Sega korralikult päevaratsiooniga 50-100 g Calm Mg päevas (väikese ühekordse kohvitassi maht on umbes 70 g). Sellel on siirupi tekstuur ja see on hobustele väga isuäratav. Soovitatav on kasutada Calm Mg-d vähemalt 30/40 päeva järjest. Soovitatavat päevakogust ei soovitata ületada, kuna magneesium on kergelt lahtistav.

(Kuna iga hobuse kehal on oma eripärad, tuleks söötade ja täiendsöötade lisamine tema dieeti alati järk-järgult).

KOOSTIS

Komponendid: Demineraliseeritud osmotiseeritud vesi; Orgaaniliste hapete magneesiumisoolad (Magneesium aspartaat); Orgaaniliste hapete magneesiumisoolad (magneesiumtsitraat); Magneesiumkloriid; Toorglütseriin; (suhkru)peedi melass; sahharoos. Analüütilised koostisosad (protsentides toote kohta): Niiskus 72; toorproteiin 0,65; Toortuhk
5,8; Toorkiud 0; Toorrasv 0; magneesium 3,2; Naatrium 0. Lisandid (kõik väljendatuna mg/kg toote kohta): Säilitusained: E 202 Kaaliumsorbaat 1000. Emulgeerivad ja stabiliseerivad ained, paksendajad ja geelistavad ained: E 415 ksantaankummi 1000.

PÄRITOLUMAA
Itaalia