INHALAATOR "FLEXINEB" HOBUSTELE- "TERVISE NIMEL"

29.03.2023
INHALAATOR "FLEXINEB" HOBUSTELE- "TERVISE NIMEL"

???????????? INHALAATOR HOBUSTELE Flexineb E3 Nebuliser System .????????????

https://www.horsecare.ee/.../inhalaator-flexineb-e3...

KOMPLEKTI KUULUB:

1x Transpordikast,1x Mask sinine rihmaga,1x Juhtseade E3 sh. aku,2x Tavalist ravimitopsi,1xÜhenduskaabel,1x Pikendusüksus 20 ml veel ravimi jaoks,1x MDI- adapter pumbapihustite jaoks,1x Toiteallikas,1x 300 ml Frosch Küchen Hygiene Reiniger,1x 500 ml destilleeritud vett (nebulisaatori puhastamiseks),1x 500 ml soolalahust 0,9 % (BRAUN).

Eriomadused ja eelised:

Kaasaskantavakutoitega ja torudeta

Vaikne töö, et minimeerida hobuste võimalikku ehmatust

Tipptasemel tehnoloogia Võimaldab kasutada mitut tüüpi ravimeid

Paindlik maskimaterjal lisamugavuse tagamiseks

Erinevad värvid ja suurused

Lihtne töö ja lihtne puhastamine

Aastatepikkune uurimis- ja arendustegevus

MIKS valida Felxineb inhalaator?

Flexineb® inhalaatoriga-iga on alternatiivne ja/või täiendav meetod ravimite suukaudseks või intravenoosseks manustamiseks. Kuid mitte ainult ravimeid, samuti saab ka manustada soolalahust ja muu hulgas homöopaatilisi preparaate.

Flexineb inhalaatori eelised?

Toimeaine kadu ei ole inhaleerimisel – toimeaine jõuab otse sinna, kuhu ta peaks jõudma – kopsudesse. See tähendab, et ravimid ei pea minema seedetrakti/vereringesüsteemi kaudu (mis võib teatud asjaoludel põhjustada soovimatuid kõrvaltoimeid).

Sissehingamist saab teha kiiresti ja lihtsalt iseseisvalt. See annab teile eelise, et saate oma hobust vajadusel ravida lihtsalt ja ilma välise abita.

Aitab ennetada hingamisprobleeme. Inhalaator pakub võimalust tuua talli "soolase mereõhu" erilise kliima, millel võib olla positiivne mõju hingamisteedele ja soodustab üleliigse lima eemaldamist.

Flexineb E3 by Nortev™ – On edukas hobuste Inhalaatori /nebulisaatori seade ehk järgmine nutikas põlvkond teaduses, mis kõrvaldab täielikult rippuvad välised torud, generaatorid ja müra. Täielikult painduv mask kohandub hästi hobuse peaga. Ravimitopsi müra on praktiliselt kuulmatu, mistõttu on see ideaalne eriti müratundlikele hobustele.