Esimesed Tommy Hilfiger Equestrian kevad/suvi 2023 kollektsiooni mudelid juba Eestis!

27.03.2023
Esimesed Tommy Hilfiger Equestrian kevad/suvi 2023 kollektsiooni mudelid juba Eestis!

Esimesed Tommy Hilfiger Equestrian kevad/suvi 2023 kollektsiooni mudelid juba Eestis!

 

Täpselt nii!    Märtsi ja aprillikuus 2023 jõuavad kevad/suvi Tommy Hilfiger Equestrian kollektsiooni uued mudelid Eestisse. Täna juba paljud mudelid e-poes üleval.  Uues kollektsioonis on oodata palju uusi tooteid nagu püksirihmad, sokid/põlvikud, pikad tuulejoped, teksaratsapüksid, saapakotid, seljakotid, riietekotid jne. Tehtud on uues kollektsioonis tootearendusi ja muudatusi, et saavutada ratsutajate tipptasemel mugavad ratsariided. 

Samuti on tulemas ka uusi tooteid Hobuvarustuse kategoorias,  uued värvid ja mudelid, valikus on kõrvad, valtrapid, tekid kõikidele disipliinidele ratsamaailmas. 

 

ÜHINE VISIOON & MISIOON RATSAMAAILMAS!

 

JÄTKUSUUTLIKKUS

Tommy Hilfiger keskendub ratsanikule ja hobusele. Jätkusuutlik teekond. Tommy Hilfigeri pühendumusest luua moodi, mis ei raiska midagi ja on kõikehõlmav, kasutab kollektsioon jätkusuutlikke materjale, nagu orgaaniline puuvill ja ringlussevõetud venitusmaterjalid. 

Tommy Hilfiger toetab ja edendab jätkusuutlikkust nii ratsaspordis kui ka oma toodete arendamisel ja valmistamisel.

 

TEHA SEE VÕIMALIKUKS

Tommy Hilfigeri missioon on luua moodi, mis "ei raiska midagi ja tervitab kõiki". Tänapäeva maailm seisab silmitsi mõningate suurimate väljakutsetega –
alates kliimamuutustest ja ressursside nappusest kuni ebavõrdsuse ja eelarvamusteni. Üks moebränd ei saa seda kõike muuta, kuid partnerluse ja koostöö jõul teeme kõik endast oleneva, et luua ringikujuline ja kaasav moe tulevik. See on meie aeg.
On aeg see teoks teha, teha see 
võimalikuks. https://responsibility.pvh.com/tommy/