Linea Unika sääsetõrje roll-on Disor roll-on 50ml

Tootekood: LU0100 Kaubamärk: Ühik: tk Laoseis:Laos Tarneaeg: 5
13,73 €

Linea Unika sääsetõrje roll-on Disor roll-on 50ml

• Disor Roll-on on neile ideaalne toode kes otsivad kauakestvat sääsetõrje efekti õrnade piirkondade jaoks..
• Kauakestva higikindla parfüümiefekti saamiseks kasutage seda hobuse nahale just sellistele kohtadele, kuhu ei saa sääsetõrjevahendit muidu kanda.
• Kasutage Disor Roll-on´i eriti nendel piirkondadel (silmad, suu, suguelundite piirkond...), millele pihustada Disor Plus sääsetõrjevahendit pole soovitatav        kasutada ja mida tuleb vältida.
• Lihtne peale kanda hobusele.

KIRJELDUS
Disor Roll-on on lõhnastatud toode, mis põhineb sidrunheina eeterlikul õlil (Cymbopogon nardus), mis on rikas aromaatsete ainete poolest, mida on kasutatud parfümeerias ja kosmeetikas aastaid. Tegelikult sisaldab Disor Roll-on geraniooli, tsitronellaali ja linalooli, mis on looduslikud ained, mis on saadud eranditult taimeekstraktidest, mitte keemilistest sünteetilistest aroomidest. Väga ohutu hobustele!

KOOSTIS
Komponendid: Demineraliseeritud osmotiseeritud vesi; Citronella eeterlik õli (Cymbopogon Nardus).

KASUTUSJUHEND
Kasutades roll-on´i selleks ettenähtud aladel, kuhu ei ole soovitatav pihstavat sääsetõrjevahendit- Hoolitse selle eest toode ei puuduta otseselt silmi ega sisemisi suguelundeid. Disor Roll-On on nahale kantav looduslike eeterlike õlidega püsiv sääsetõrjevahend ning väga meeldiva lõhnaga, Ideaalne suveperioodiseks!

PÄRITOLUMAA
Itaalia