Silva Plex - Chelated Silver 236ml (Inhalaatori looduslik vedelik))

Tootekood: RP-17 Kaubamärk: SilvaPlex™ Ühik: tk Laoseis:Laos Tarneaeg: 5
32,75 €

Silva Plex - Chelated Silver 236ml (Inhalaatori looduslik vedelik)

 

SilvaPlex – kelaaditud hõbe

SilvaPlex – kasutada inhaleerimiseks koos Flexineb inhalaatoriga.

SilvaPlex on looduslik vahend immuunsüsteemi toetamiseks. 
SilvaPlex toimib kopsude limaskestal, aidates eemaldada liigset lima ja (enamasti) seal elavaid baktereid.
Tavalisi hingamisteede haigusi, nagu bronhiit, viirusnakkused ja külmetushaigused, saab lühendada SilvaPlexi nebuliseerimisega, võimaldades paljudel hobustel pärast ravi SilvaPlexiga uuesti treenida, ratsutada ja võistelda.
Silvaplex parandab tolmu, allergeenide ja õhusaasteainetega kokkupuutuvate hobuste üldist tervist. Ajalooliselt on hõbedal olnud tugev antimikroobne toime (antibakteriaalne, viirusevastane ja fungitsiidne).
Kaasaegsete superpatogeenide antibiootikumiresistentsuse tulemusena on hõbe teinud absoluutse tagasituleku.
Hõbedalahuseid toodetakse erineval vedelal kujul, kolloidsete, ioonsete, mitteioonsete, valkudega seotud, nano-, kelaaditud jne lahustena. lahendusi.
Kelaathõbe on hõbedalahus oma parimal kujul tänu oma tõhususele, stabiilsusele ja keskkonnasõbralikkusele. SilvaPlexi saab kasutada ka paikselt väiksemate sisselõigete ja haavade korral, andes suurepäraseid tulemusi. Koostis ja märkused: Kelaaditud hõbe ja destilleeritud vesi. Ainult loomadele kasutamiseks. Hoida lastest eemal! Kogus: 8 untsi / 236 ml Kontsentratsioon: 100 ppm Meie soovitused: Kasutage meie ravimitopsi – hall (Flexineb inhalaator). Ärge kunagi segage SilvaPlexi teiste ravimite või soolalahusega. SilvaPlex pihustatakse lahjendamata kujul. Kui soovite enne või pärast midagi muud pihustida, on siiski vajalik ravimitops kahe inhalatsiooni vahel põhjalikult puhastada,
nagu on kirjeldatud kasutusjuhendis (FROSCHi puhastusvahend, destilleeritud vesi jne). Võimalik on nebulisaatori värvimuutus. SilvaPlex võib muutuda kergelt häguseks, kui seda ei hoita valguse eest kaitstult. Soovitatav, mittesiduv empiiriline väärtus (viimane sõna jääb teie loomaarstile, ka SilvaPlexi põhikasutuse kohta): 10 ml 2x päevas esimesed 7 päeva (nt hommikul ja õhtul), seejärel 10 ml päevas veel 7 päeva. TÄHELEPANU: SilvaPlexi tuleb hoida valguse eest kaitstult, kui seda ei kasutata.
Pärast kasutamist loputage ravimitops vastavalt kasutusjuhendile.