Silva Plex - Chelated Silver 236ml (Inhalaatori looduslik vedelik))

Tootekood: RP-17 Kaubamärk: SilvaPlex™ Ühik: tk Laoseis:Laos Tarneaeg: 5
33,30 €

Silva Plex - Chelated Silver 236ml (Inhalaatori looduslik vedelik)

 SilvaPlex inhaleeritav vedelik

SilvaPlex – kasutada inhaleerimiseks koos Flexineb inhalaatoriga.

SilvaPlex on looduslik vahend immuunsüsteemi toetamiseks. 
Vedelik toimib kopsude limaskestal, aidates eemaldada liigset lima ja (enamasti) seal elavaid baktereid.
Tavalisi hingamisteede haigusi, nagu bronhiit, viirusnakkused ja külmetushaigused, saab lühendada SilvaPlexi nebuliseerimisega, võimaldades paljudel hobustel pärast inhaleerimist SilvaPlexiga uuesti treenida, ratsutada ja võistelda.
Silvaplex parandab tolmu, allergeenide ja õhusaasteainetega kokkupuutuvate hobuste üldist tervist. Ajalooliselt on hõbedal olnud tugev antibakteriaalne, viirusevastane ja fungitsiidide vastane toime.
Hõbedalahuseid toodetakse erineval vedelal kujul, kolloidsete, ioonsete, mitteioonsete, valkudega seotud, nano-, kelaaditud jne lahustena.
Kelaathõbe on hõbedalahus on tõhus tänu oma stabiilsusele ja keskkonnasõbralikkusele. Koostis ja märkused: Kelaaditud hõbe ja destilleeritud vesi. Ainult loomadele kasutamiseks. Hoida lastele kättesaamatus kohas! Kogus: 236 ml Kontsentratsioon: 100 ppm Meie soovitused: Kasutage Felxinebi ravimitopsi – hall (Flexineb inhalaator). Ärge kunagi segage SilvaPlexi teiste ravimite või soolalahusega. SilvaPlex inhaleeritakse lahjendamata kujul. Kui soovite enne või pärast midagi muud inhaleerida, on siiski vajalik ravimitops kahe inhalatsiooni vahel põhjalikult puhastada.
Rohkem on sellest kirjeldatud kasutusjuhendis (kasutades Froschi puhastusvahendit, destilleeritud vett jne). Võimalik on nebulisaatori värvimuutus. SilvaPlex võib muutuda kergelt häguseks, kui seda ei hoita valguse eest kaitstult. Soovitatav päevane koguv (viimane sõna jääb eelkõige loomaarstile, sh SilvaPlexi põhikasutuse kohta): 10 ml 2x päevas esimesed 7 päeva (nt hommikul ja õhtul), seejärel 10 ml päevas veel 7 päeva. TÄHELEPANU: SilvaPlexi tuleb hoida valguse eest kaitstult, kui seda ei kasutata.
Pärast kasutamist loputage ravimitops vastavalt kasutusjuhendile.