UNIKA PALL SOOLAD & MINERAALID/ELYTE 1,8kg

Tootekood: LU0194 Kaubamärk: Ühik: tk Laoseis:Laos Tarneaeg: 5
35,00 €

UNIKA PALL SOOLAD & MINERAALID/ELYTE 1,8kg

Linea Unika bränd on loonud uhiuue tootesarja, mis muudab ja uuendab täielikult täiendavate söötade kontseptsiooni, selle nimi on Unika Pallid/Balls ja see on palju enamat kui ainult hobuste mänguasjade sari. Unika Balls on pallid, mida Teie hobused võivad kogu päeva lakkuda, sest tänu nende looduslikest valmistatud köitele saab neid riputada poksi või treilerisse. Unika Balls ei ole lihtsalt viis hobuste meelelahutuseks, vaid need on ka täiesti saanud uue otsatarve, mille abil rikastatud ka nende dieeti mõne olulise ainega, nagu näiteks taimed, elektrolüüdid, vitamiinid, mineraalid ja palju muud. Tõepoolest, kuigi me kõik mõtleme täiendsöötadele kui pulbrilistele või vedelatele toodetele, mida päevaratsiooni lisada, on Unika Balls täielik uuendus: need on alternatiiv lisaks täiendsöötadele!

UNIKA PALL SOOLAD & MINERAALID/ELYTE- on täiendsööt, mis säilitab soolade ja mineraalide varud, hoolimata higikaotusest. See koosneb üle 93% taimsetest koostisosadest. See sisaldab rikkalikult peeneid tooraineid, nagu riis ja soja, ega sisalda teravilju ega suhkrut. Seda võib sööta ka teraviljatalumatusega hobustele, aga ka madala glükeemilise indeksiga hobustele ja sporthobustele, kes sooritavad intensiivset lihasaktiivsust.

Koostis:

Soybean (bean) expeller*; Maltodextrin; Sodium chloride; Potassium chloride; Misshapen rice, milled; Magnesium oxide; Products from the processing of plants (Stevia rebaudiana); Calcium carbonate.
*From genetically modified soybeans.

Analüütiline Koostis:

Crude protein 22%.
Crude fat 3,48%.
Crude fiber 4,20%.
Crude ash 12
Sodium 1,62 %.
Additives (all data in mg/kg of product as available):
Trace element compounds:
3b405 copper (II) sulfate pentahydrate 25;
3b503 manganese sulfate monohydrate 96;
3b605 zinc sulfate, monohydrate 72.

Kasutusjuhend: Jätke Unika Pall näksimine oma hobuse käsutusse 24 tundi ööpäevas, 365 päeva aastas. Riputada Unika Pall nii, et see saaks vabalt kõikuda ja et  hobune ei saaks seda vastu seina või mõnda muud pinda toetada.

Päritolu: Unika Pallid on käsitööna valmistatud Itaalias valmistatud tooted, mis on valmistatud 93% taimsetest koostisosadest. Need on rikkalikud ja valmistatud kvaliteetsest toorainest, nagu riis ja soja, ning ei sisalda teravilju ega suhkruid: seetõttu võib neid anda ka teraviljatalumatusega hobustele, madala glükeemilise indeksiga dieeti söövatele hobustele ja intensiivse lihasaktiivsusega sporthobustele. Tõepoolest, sporthobuste suhkrutarbimist tuleks vähendada nii palju kui võimalik, sest suhkrud suurendaksid piimhappe tootmist.

 

Unika pallid on saadaval 4 erinevat tüüpi, et rahuldada hobuste levinumaid vajadusi:

Unika Pall - SOOLAD & MINERAALID/ELYTE: see on loodud hobuste mineraalsooladega varustamiseks, mis on aastaringselt olulised, et taastada hobuste higi kaotamist. 

Unika Pall - SEEDIMISELE/GASTRO: see on mõeldud tundliku kõhuga hobustele. See sisaldab mõningaid olulisi fütoterapeutilisi koostisosi, nagu puusüsi ja lagrits, mis on kasulikud mao heaolu säilitamiseks. Unika Balls Gastro on väärtuslik liitlane kõikidele hobustele, kes somatiseerivad ärevust kui maohäda, kuna see stimuleerib sülje tootmist, mis on aluseline ja seega loomulikult neutraliseerib maohappesust.

Unika Pall – ÜRT/HERBS: see sisaldab palsami maitsetaimede segu, nagu tüümian, rosmariin ja piparmünt. Kasulik hingamisteedele.

Unika Balls - RAHUSTAV/PREQUALM: see sisaldab magneesiumi, kannatuslille ja sidrunmelissi ning on seetõttu mõeldud kõigile hobustele, kes peavad oma rahulikkust säilitama/suurendama ja emotsioone paremini kontrollima.