UNIKA PALL SEEDIMISELE/GASTRO 1,8kg

Tootekood: LU0197 Kaubamärk: Ühik: tk Laoseis:Laos Tarneaeg: 5
35,80 €

UNIKA PALL SEEDIMISELE/GASTRO 1,8kg

Linea Unika bränd on loonud uhiuue tootesarja, mis muudab ja uuendab täielikult täiendavate söötade kontseptsiooni: selle nimi on Unika Pallid/Balls ja see on palju enamat kui ainult hobuste mänguasjade sari. Unika Balls on pallid, mida Teie hobused võivad kogu päeva lakkuda, sest tänu nende looduslikest valmistatud köitele saab neid riputada poksi või treilerisse. Unika Balls ei ole lihtsalt viis hobuste meelelahutuseks, vaid need on ka täiesti saanud uue otsatarve, mille abil rikastatud ka nende dieeti mõne olulise ainega, nagu näiteks taimed, elektrolüüdid, vitamiinid, mineraalid ja palju muud. Tõepoolest, kuigi me kõik mõtleme täiendsöötadele kui pulbrilistele või vedelatele toodetele, mida päevaratsiooni lisada, on Unika Balls täielik uuendus: need on alternatiiv lisaks täiendsöötadele!

SEEDIMISELE/GASTRO PALL on lisasööt, mis toetab hobuse kõhu loomulikke tingimusi. See koosneb üle 93% taimsetest koostisosadest. See sisaldab mõningaid olulisi fütoterapeutilisi koostisosi, nagu süsi ja lagrits, mis on tuntud oma raviomaduste poolest ja soodustavad nii paranemist kui ka lima tootmise stimuleerimist. Seega kaitstes limaskesta maomahla eest ja tõrjudes mao ülihappesust.

Gastro Pall on lisasööt, mida saab kasutada järgmistel hobustel:

  • Hobused, kes peavad kaitsma mao füsioloogilist seisundit.
  • hobused, kelle söötmist muudetakse
  • hobused, kes ei talu hästi sagedast transporti
  • hobused, kes oma tundeid väljendavad, kui kõhus on ebameeldiv tunne.

Koostis:

Soy (bean) expeller*, malformed rice, milled, vegetable charcoal, products from processing of plants (Curcuma longa), (Thymusvolgare), (soy) crude lecithins, (Spiraea ulmaria), (Steviarebaudiana), products from processing of plants (Rosmarinus officinalis), magnesium oxide.*From genetically modified soybeans.


Analüütiline Koostis:

Crude protein 10.6%
Crude fat 4,9
crude fiber 3,3%
crude ash 10,2%
Sodium 0,4%
Additives (all data in mg/kg of product as is):
Natural products - botanically defined:
Glycyrrhiza glabra: Liquirizia estratto CoE 218
15,000

Kasutusjuhend: Jätke Unika Pall näksimine oma hobuse käsutusse 24 tundi ööpäevas, 365 päeva aastas. Riputada Unika Pall nii, et see saaks vabalt kõikuda ja et  hobune ei saaks seda vastu seina või mõnda muud pinda toetada.

Päritolu: Unika Pallid on käsitööna valmistatud Itaalias valmistatud tooted, mis on valmistatud 93% taimsetest koostisosadest. Need on rikkalikud ja valmistatud kvaliteetsest toorainest, nagu riis ja soja, ning ei sisalda teravilju ega suhkruid: seetõttu võib neid anda ka teraviljatalumatusega hobustele, madala glükeemilise indeksiga dieeti söövatele hobustele ja intensiivse lihasaktiivsusega sporthobustele. Tõepoolest, sporthobuste suhkrutarbimist tuleks vähendada nii palju kui võimalik, sest suhkrud suurendaksid piimhappe tootmist.

 

Unika pallid on saadaval 4 erinevat tüüpi, et rahuldada hobuste levinumaid vajadusi:

Unika Pall - SOOLAD & MINERAALID/ELYTE: see on loodud hobuste mineraalsooladega varustamiseks, mis on aastaringselt olulised, et taastada hobuste higi kaotamist. 

Unika Pall - SEEDIMISELE/GASTRO: see on mõeldud tundliku kõhuga hobustele. See sisaldab mõningaid olulisi fütoterapeutilisi koostisosi, nagu puusüsi ja lagrits, mis on kasulikud mao heaolu säilitamiseks. Unika Balls Gastro on väärtuslik liitlane kõikidele hobustele, kes somatiseerivad ärevust kui maohäda, kuna see stimuleerib sülje tootmist, mis on aluseline ja seega loomulikult neutraliseerib maohappesust.

Unika Pall – ÜRT/HERBS: see sisaldab palsami maitsetaimede segu, nagu tüümian, rosmariin ja piparmünt. Kasulik hingamisteedele.

Unika Pall - RAHUSTAV/PREQUALM: see sisaldab magneesiumi, kannatuslille ja sidrunmelissi ning on seetõttu mõeldud kõigile hobustele, kes peavad oma rahulikkust säilitama/suurendama ja emotsioone paremini kontrollima.