Inhalaator hobustele Flexineb E3 Nebuliser System ADULT (Medi 46cm-56cm)

Tootekood: FL-304 Kaubamärk: Ühik: tk Laoseis:Tellimisel Tarneaeg: 21
kuumaks al. 92,25 €
1080,00 €

Inhalaator hobustele Flexineb E3 Nebuliser System ADULT (Medi 46cm-56cm)

 

Lisaküsimuste korral kirjutage tagasuitsutalu@gmail.com või Tel. +3725091896

 

Kui soovite suuurust FULL-Maxi või FOAL-Mini. Teeme Teile hinnapakkumise.

Mini (for foals and mini Shetland pony): 42cm-46cm-Küsi hinda!
Medi (narrow warmbloods and ponies): 46cm-56cm- 1080,00€
Maxi (large warmbloods and coldbloods): 57cm-65cm-Küsi hinda!

 

NB: Hind sisaldab transporti Saksamaa-Eesti  & Eesti sisene DPD pakiautomaat! 

 

KOMPLEKTI KUULUB
1x Transpordikast,1x Mask rihmaga,1x Juhtseade E3 sh. aku,2x Tavalist ravimitopsi,1xÜhenduskaabel,1x Pikendusüksus 20 ml veel ravimi jaoks,1x MDI- adapter pumbapihustite jaoks,1x Toiteallikas,1x 300 ml Frosch Küchen Hygiene Reiniger,1x 500 ml destilleeritud vett (nebulisaatori puhastamiseks),1x 500 ml soolalahust 0,9 % (BRAUN).
Eriomadused ja eelised:
Kaasaskantavakutoitega ja torudeta.Vaikne töö, et minimeerida hobuste võimalikku ehmatust.Tipptasemel tehnoloogia Võimaldab kasutada mitut tüüpi ravimeid. Paindlik maskimaterjal lisamugavuse tagamiseks.Erinevad värvid ja suurused. Lihtne töö ja lihtne puhastamine. Aastatepikkune uurimis- ja arendustegevus
MIKS valida Felxineb inhalaator?
Flexineb® inhalaatoriga-iga on alternatiivne ja/või täiendav meetod ravimite suukaudseks või intravenoosseks manustamiseks. Kuid mitte ainult ravimeid, samuti saab ka manustada soolalahust ja muu hulgas homöopaatilisi preparaate.
Flexineb inhalaatori eelised?
Toimeaine kadu ei ole inhaleerimisel – toimeaine jõuab otse sinna, kuhu ta peaks jõudma – kopsudesse. See tähendab, et ravimid ei pea minema seedetrakti/vereringesüsteemi kaudu (mis võib teatud asjaoludel põhjustada soovimatuid kõrvaltoimeid).
Sissehingamist saab teha kiiresti ja lihtsalt iseseisvalt. See annab teile eelise, et saate oma hobust vajadusel ravida lihtsalt ja ilma välise abita.
Aitab ennetada hingamisprobleeme. Inhalaator pakub võimalust tuua talli "soolase mereõhu" erilise kliima, millel võib olla positiivne mõju hingamisteedele ja soodustab üleliigse lima eemaldamist.
Flexineb E3 by Nortev™ – On edukas hobuste Inhalaatori /nebulisaatori seade ehk järgmine nutikas põlvkond teaduses, mis kõrvaldab täielikult rippuvad välised torud, generaatorid ja müra. Täielikult painduv mask kohandub hästi hobuse peaga. Ravimitopsi müra on praktiliselt kuulmatu, mistõttu on see ideaalne eriti müratundlikele hobustele.