☁️WINDEREN UUED THERMO CLEAR TREENINJÄRGSED HOBUSE TEKID☁️

03.11.2021
☁️WINDEREN UUED THERMO CLEAR TREENINJÄRGSED HOBUSE TEKID☁️
 
WINDEREN UUED THERMO CLEAR TEKID HOBUSTELE
 
 
????????UUENDUSED! Winderen Thermo Clear tekkides on iga detail oluline ????????
 
▪️MUGAV & FUNKTSIONAALNE KANGAS
Thermo Clear tekid on valmistatud pehmest ja kvaliteetsest kangast, mis kuivab kiiresti, aidates hoida hobust pärast treeningut soojas.
▪️POLSTERDATUD KRAE
Tekkidele on anatoomiliselt lõigatud polsterdatud krae, millel on pehmed ääristused, et pakkuda hobuse õlgadele, kaelale ja turjale täiendavat mugavust.
▪️LIIKUMISVABADUS
Thermo Clear tekkidel on rinnakinnitused reguleeritavad, et tagada täpne sobivus sõltumata hobuse suurusest. Selle anatoomiline kuju kohandub hobuste kehade loomulike kumerustega.
▪️LIHTNE PUHTANA HOIDA
Thermo Clear tekkide sile pind aitab vältida laastude ja põhu kleepumist, muutes selle puhtaks hoidmise lihtsaks ka pärast treeningjärgset maas püherdamist.
▪️MASINPESTAV
Thermo Clear tekke saab tõhusalt pesta 30 ° C juures, mis võimaldab neil säilitada oma unikaalsed omadused - ka pärast paljusid pesusid säilitavad tekid oma kuju ning jäävad kohevad ja pehmed.
 

3 Värvitoonis: Pruun/Karamell; Hall/Must; Sinine/Hall

Suurused vastavad: 135cm  / 145cm / 155cm 

• Säilitab optimaalse temperatuuri

• Anatoomiliselt lõigatud vastavalt hobuse kehajoonele

• Reguleeritav kinnitus

Winderen Thermo Clear treeningjärgne termotekk

Winderen Thermo Clear termotekk on valmistatud spetsiaalsest materjalist, mis on  väljatöötatud nii hobuse kui ka omaniku mugavust silmas pidades. 

Tehnoloogia

See tekk on pehme ja tihkest kangast, mis pole hobusele mitte ainult ülimalt mugav, vaid ka kuivab kiiresti, et hoida hobust pärast treeningut soojas. Materjali kiud koosnevad õhukestest õhuga täidetud torudest, mis transpordivad aktiivselt niiskust teki pinnale, hoides hobust kuiva ja külma eest isoleeritud.Sile pind aitab vältida ka laastude ja põhu kleepumist tekile, muutes selle puhtaks hoidmise lihtsaks ka pärast treeningut kui hobune on maas püherdanud.

Uuendused

Üks suurimaid väljakutseid tekia loomisel oli vajadustele vastava spetsiaalse materjali väljatöötamine ja lõike kujundamine, mis sobiks hästi erineva kehaehitusega hobustele.

Sama suurust vaipa kandvad hobused erinevad sageli oluliselt rinna laiuse ja kaela paksuse poolest.Oleme korduvalt näinud, kuidas tekk ei kinnitunud vaatamata heale pikkusele eest või libises turjalt maha, lõigates valusalt sisse.

Thermo Clear termotekk on hobuse rinnalt reguleeritav, et tagada täpne istuvus sõltumata hobuse suurusest ja selle anatoomiline kuju kohandub keha loomulike kumerustega. Lisaks on tekile lisatud mugavuse tagamiseks anatoomiliselt lõigatud polsterdatud krae, millel on pehme kaunistus.

Piiramatu liikumisvabadus

Thermo Clear termoteki jaoks välja töötatud materjal venib ainult pikuti, mitte risti. See võimaldab teie hobusel vabalt liikuda ja vähendab liigset survet õlgadele, tagades samal ajal ühtlaselt elegantse välimuse.